Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

День Святого Миколая у Первомайську

День Святого Миколая у Первомайську

Через поле, через гай
Йде до діток Миколай.
У білесенькій торбинці
Він для всіх несе гостинці.

В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття. 19 грудня 2017 року місто святкувало День Святого Миколая. Міський голова Людмила Григорівна Дромашко, заступник міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Наталія Павлівна Товста, разом зі Святим Миколаєм завітали до маленьких первомайців, що перебувають разом із батьками на цілодобовому стаціонарі в соматичному та хірургічному дитячих відділеннях ПЦМБЛ. Міський голова привітала дітлахів та їх батьків зі святом, побажала всім здоров’я, діткам найшвидшого одужання, а батькам терпіння та надії на краще. Святий Миколай розважив дітей та разом з міським головою вручили у подарунок малечі солодощі. Також Святий Миколай завітав і до центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів та разом з міським головою поздоровили зі святом вихованців центру. Людмила Григорівна теплими словами привітала дітлахів та їх батьків, побажавши здоров’я та миру. Під час святкового заходу учні ЗОШ №5 подарували присутнім цікаву виставу про Святого Миколая. Окрім подарунків діти отримали незабутні враження та масу позитивних емоцій.

Цього ж дня для дітей пільгових категорій, дітей, батьки яких беруть участь безпосередньо в антитерористичній операції, а також дітей, внутрішньо переміщених осіб із східних областей, Автономної Республіки Крим, м.Севастополя, творчо обдарованих і талановитих дітей, відмінників навчання, в тому числі дітей з числа представників національних меншин міста, в міському Центрі культури та дозвілля ім.Є.Зарницької пройшла вистава ТЮГу «В гості прийде Миколай». Наприкінці свята, підготованого колективами художньої самодіяльності ЦКтД, дітей вітали Святий Миколай та міський голова Людмила Дромашко, які виконали приємну місію вручивши юним первомайцям солодкі подарунки.

Не залишились осторонь святкових заходів і бібліотекарі юнацького відділу Первомайської міської централізованої бібліотечної системи, які провели на вулицях міста святкову акцію «Солодощі від бібліотеки» та пригостили маленьких первомайців цукерками від Святого Миколая. Безпосередньо ж у дитячій бібліотеці для учнів ЗОШ №11 було проведено тематичний літературний ранок «Миколай, до нас у гості завітай». Під час заходу бібліотекарі ознайомили маленьких відвідувачів із життям та діяльністю Святого Миколая, провели ряд конкурсів. Вихованці недільної школи «Свічечка» при Свято-Варварівському Храмі підготували для дітей театралізований виступ про святих Косьму та Даміана. Наприкінці літературного ранку школярі долучилися до акції «Пошта Святого Миколая», відправивши до «чарівної» скриньки свої листи з побажаннями та проханнями.

Свято Святого Миколая не оминуло і територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Первомайська. У стаціонарному відділенні для постійного та тимчасового проживання людей похилого віку та інвалідів, 18 грудня, відбулась концертна програма, підготована школярами ЗОШ №4. Окрім вітань, підопічні центру отримали гарний настрій та солодощі від Святого Миколая. Також, 19 грудня у стаціонарне відділення завітала волонтерська група Первомайського медичного коледжу. Майбутні медичні працівники вітали людей похилого віку та інвалідів зі святом Святого Миколая і пригощали фруктами та солодощами.

День Святого Миколая в місті пройшов під яскравим і добрим знаком уваги до дітей та людей похилого віку.