День вишиванки

День вишиванки

День вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння вишитого українського одягу. Вишиванка – це наша національна святиня яка символізує собою духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь – зв’язок, що не переривається віками.

17 травня 2018 року Первомайськ разом з усією країною масштабно відсвяткував День вишиванки. Вперше в нашому місті відбувся грандіозний флешмоб, під час якого первомайська молодь вдягнена в українські вишиванки пройшла урочистою ходою вулицею Т.Шевченка та барвистою колоною ступила на центральну площу. Тут святкування продовжилось церемонією нагородження переможців міського конкурсу «Вишиванка з бабусиної скрині», ініціатором проведення якого минулого року виступила міський голова Людмила Дромашко. Городян зі святом вітали заступник міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Н.Товста, завідувач методичного кабінету управління освіти Первомайської міської ради А.Рябикіна, очільниця благодійного фонду «Паростки добра» К.Гарус. Слід зазначити, що саме за підтримки БФ «Паростки добра» було випущено брошуру присвячену учасникам та переможцям конкурсу «Вишиванка з бабусиної скрині».

Запальними піснями присутніх розважали первомайські таланти.

Свято вишиванки об’єднало городян. І, як заведено на святі, всі присутні на площі отримали подарунки – чудовий настрій та різнобарвні враження.