День захисту дітей

День захисту дітей

Дитинство - це чудова пора сподівань та здійснення мрій, діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це прекрасне свято радості у місті Первомайську 01 червня 2018 року також пройшло весело, цікаво і незабутньо для малечі. Різноманітні заходи було заплановано на цей день. Ранок в парку культури та відпочинку «Дружба народів» розпочався презентацією дитячої художньої школи. Вихованці художньої школи під відкритим небом у затишку дерев на мольбертах малювали картини. Всім охочим дітям також пропонувалось спробувати свої сили в живописі, а наймолодші митці мали змогу виконати різнокольорові роботи крейдою на асфальті.

О 10.00 ранку на міському пляжі «Райдуга» стартувала відкрита Першість міста Первомайська з греблі на байдарках і каное. Юних спортсменів привітали міський голова Л.Дромашко, заступники міського голови О.Кукуруза та Н.Товста, депутати обласної ради Є.Вовненко та А.Головчанський, тренер відділення греблі на байдарках і каное дитячо-юнацької спортивної школи О.Федорченко. На свято високопосадовці завітали із подарунками – від міського голови всі дітлахи отримали морозиво, а депутати облради презентували спортсменам дві новісінькі байдарки з веслами.

Продовжилися святкові заходи в міському парку культури та відпочинку «Дружба народів». Міський Центр культури та дозвілля ім. Є.Зарницької для дітей підготував розважальну та концертну програму «Свято дитинства першочервневе – це свято для тебе і свято для мене». Програма дитячого свята різноманітна, зокрема, нашу дітвору розважали клоуни Одеського будинку клоунів (Корпорація клоунів) «Оранжевое настроение». Міський голова Л.Дромашко з теплими словами звернулася до присутніх та побажала дітям гарно відпочити під час літніх канікул. В дарунок від міської влади малеча отримала солодкі подарунки – морозиво, а діти пільгової категорії отримали ще й безкоштовні квитки на атракціони.