День Збройних Сил України

День Збройних Сил України

06 грудня 2018 року в міському Центрі культури та дозвілля первомайці вітали військовослужбовців та волонтерів з професійними святами – Днем Збройних Сил України та Міжнародним днем волонтера.

За традицією урочистості розпочались привітанням міського голови Л.Дромашко. Під час виступу Людмила Григорівна подякувала присутнім в залі військовим та волонтерам за службу українському народові та наголосила на необхідності консолідації та єдності суспільства в непростий для країни час.

Урочистості продовжилися церемонією нагородження. Цього дня відзнаку Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» отримали первомайські волонтери Андрій Андрійченко та Іван Муженко. Дипломами Миколаївської облдержадміністрації, грамотами та подяками виконавчого комітету Первомайської міської ради за відмінне виконання службових обов’язків, військової дисципліни, високі показники в бойовій підготовці, підтримання високого авторитету Збройних Сил України, вагомий внесок у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України, активну громадську позицію, з нагоди Дня Збройних Сил України та Міжнародного Дня волонтера були нагороджені 18 військовослужбовців та волонтерів.

Товаришів по службі привітав т.в.о. командира військової частини, майор С.Маяцький, який виконав зворушливу композицію.

На знак вшанування пам’яті полеглих за свободу та незалежність України воїнів право покласти квіти до Вічного вогню було надане військовослужбовцям старшим солдатам Степану Суслову та Віталію Ковальчуку.

Святковий вечір продовжився концертною програмою, підготованою Центром культури та дозвілля ім.Є.Зарницької.