День знань у Первомайську

День знань у Первомайську

Цей день завжди вривається в життя шумно, дзвінко, несподівано. Він особливий: чистий, як осіннє небо, добрий, як перша вчителька, і урочистий, як будь-яка важлива подія в житті людини. А ще він щороку збирає разом всю шкільну родину.

Найбільш хвилюючим ранок сьогоднішнього дня став для 741 першокласника нашого міста.  За традицією в дарунок першачки отримали оновлений варіант книги "Первомайськ у моєму серці".

Хоча впровадження нового Державного стандарту розпочнеться з 2018/2019 навчального року, та вже цьогоріч 100 українських шкіл, серед яких Первомайська ЗОШ І ст. № 11, розпочнуть апробацію Стандарту. Першопрохідцями в цій справі в нашому місті стануть досвідчені вчителі Савчак Оксана Миколаївна та Литвинюк Світлана Андріївна. Крім того, першокласники ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 разом зі своїм учителем Войтковською Інною Миколаївною розпочнуть навчання за науково-педагогічним проектом "Інтелект України". Тож бажаємо їм успіху!

Яскравими барвами, дзвінким дитячим сміхом зустріли 1 вересня  і вихованці дитячих садочків. Вихователі підготували для малят веселі розваги,  цікаві заняття, захоплюючі подорожі до Країни Знань.

Урочисті лінійки, перші уроки, навчальні заняття сприяли вихованню у молодого покоління любові до батьківщини, рідного міста, батьків.

Щиро вітаємо усіх із початком нового навчального року та Днем знань!