Державна атестація Первомайської вечірньої школи

Державна атестація Первомайської  вечірньої  школи

24 лютого 2017 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії з проведення державної атестації Первомайської  вечірньої  школи Первомайської міської ради Миколаївської області.

Відповідно до порядку денного було погоджено висновки членів атестаційної комісії за напрямами освітньої діяльності Первомайської  вечірньої  школи та сформовано вмотивовані рекомендації щодо підвищення якості надання освітніх послуг населенню за підсумками державної атестації навчального закладу.

У ході експертної оцінки Первомайської  вечірньої  школи  встановлено, що заклад функціонує в режимі розвитку. Школа надає доступну освіту у відповідності до державних стандартів певного освітнього рівня.

У приміщенні школи постійно підтримуються необхідні умови для якісної організації життєдіяльності дітей.

Колективом закладу й батьківською громадою щорічно проводяться поточні ремонти приміщень, їх озеленення. Осучаснено стенди, класні та тематичні куточки.

Систематично здійснюються заходи щодо зміцнення матеріально-технічної бази, серед яких найвагоміші: ремонт ґанку, заміна вхідних дверей, вікон на металопластикові, будівництво водогону, внутрішнього туалету, придбання стільців тощо.

Дані проведеного опитування серед батьківської громадськості свідчать про позитивні зміни в закладі за останній рік. Так, 72% опитаних батьків повністю задоволені освітніми послугами, які надаються в школі, взаємовідносинами   учнів з груповодами, 56% –  з іншими педагогами, 51% – режимом роботи навчального закладу. 62% респондентів зауважили, що не стикалися з упередженим ставленням до учнів з боку педагогів.

Інформація про  заходи та події, що відбуваються у закладі, відомості про залучення та використання благодійних внесків, рекомендації батькам  тощо висвітлюються на веб-сайті http://nightschool.ucoz.ua, який діє з  2015 року.

27 лютого 2017 року  директора школи Власенко С.О., педагогічний колектив та батьків ознайомлено з висновками атестаційної комісії управління освіти Первомайської міської ради щодо результатів атестаційної експертизи Первомайської вечірньої школи та рекомендаціями щодо підвищення якості надання освітніх послуг населенню Первомайською вечірньою школою.

Відповідно до чинного законодавства управління освіти упродовж десяти днів на підставі висновку, рекомендацій атестаційної комісії має прийняти рішення (видати наказ) щодо визнання навчального закладу атестованим.