Для студентів ІІІ курсу медичного коледжу Первомайським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді була проведена профілактична бесіда на тему: «Кримінальна відповідальність неповнолітніх».

Для студентів  ІІІ курсу медичного  коледжу Первомайським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді була проведена  профілактична  бесіда на тему: «Кримінальна відповідальність неповнолітніх».

24 жовтня для студентів  ІІІ курсу медичного  коледжу Первомайським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді була проведена  профілактична  бесіда на тему: «Кримінальна відповідальність неповнолітніх».

Вирішення проблеми неповнолітньої злочинності є досить складним процесом і потребує детального аналізу всього законодавства із даного питання. Кримінальна відповідальність неповнолітніх має свою специфіку, яка обумовлена як соціально-психологічними особливостями неповнолітньої особи, так і кримінологічною характеристикою злочинів, що здійснюються цією категорією правопорушників. 

Студенти  уважно слухали матеріал , задавали питання, які їх цікавили. Захід був корисним, цікавим та змістовним, пройшов у  дружній атмосфері.

Бесідою охоплено 30 студентів.