Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

До уваги юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців!

До уваги юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців!

«До уваги юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців!

Виконком міської ради відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 12.07.2019 року №310 оголошує конкурс на право укладення Договору щодо розміщення засобу пересувної / об’єкту сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі.

1. Організатор конкурсу – виконавчий комітет міської ради; місцезнаходження – місто Первомайськ, вул. Михайла Грушевського, 3; контактний телефон – (05161) 4 32 62.

2. Об’єкт конкурсу – право на укладання Договору щодо розміщення засобу пересувної / об’єкту сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі на місцях, визначених рішеннями виконавчого комітету від 14.06.2019 року № 258 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 10.02.2017 року № 50 «Про затвердження Дислокації та Схем розміщення засобів пересувної та об’єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі в місті Первомайськ».

3. Місце розміщення, розмір площі місця розміщення, торгова спеціалізація, термін розміщення, розмір пайової участі в утриманні об’єкту благоустрою :

1.Товарна спеціалізація – торгівля продовольчими товарами

№ з/п

Адреса місця розташування засобу пересувної та об'єкту сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі

Кількість торгових місць, торгова площа (м2)

Розмір пайової участь за місяць, грн.

   1

                                     2

3

4

   6.

вул. Миколи Амосова, між зупинкою для громадського транспорту "Райлікарня" та магазином "Ніка"

1 т.м.     -  10 м2

911,26

Термін розміщення засобів пересувної та об’єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі - з моменту укладення Договору щодо розміщення засобу пересувної / об’єкту сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі.

4. Архітип засобів пересувної або об’єктів сезонної торговельної мережі :

4.1. Товарна спеціалізація – торгівля продовольчими товарами.

5. Документи для участі в конкурсі подаються учасником або його уповноваженою особою секретарю конкурсного комітету особисто у конверті. На конверті повинно бути написано великими буквами «КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ».

Прийом заяв та документів починається з дня інформаційного оголошення та закінчується 05 серпня 2019 року о 17.00 год. за адресою: м. Первомайськ, вул. Грушевського, 3, виконавчий комітет міської ради, кабінет 409.

6. Конкурс відбудеться 08 серпня 2019 року о 10.00 в кабінеті 302 виконавчого комітету міської ради. Конверти з конкурсними пропозиціями відкриваються під час засідання конкурсного комітету.

7. Для участі у конкурсі на право укладення Договору щодо розміщення засобу пересувної/об’єкту сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі учасник подає заяву встановленого зразка і такі документи в конверті «КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ»:

7.1. Письмове підтвердження про наявність всіх документів, необхідних для укладення Договору щодо розміщення засобу пересувної/об’єкту сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі.

7.2. Архітип.

7.3. Нотаріально засвідчену довіреність, що посвідчує право уповноваженого представника на виконання дій (в разі участі у конкурсі уповноваженої особи).