Форум 2.0

Форум 2.0

31 січня 2019 року о 14.00 в міському Центрі культури та дозвілля ім. Є.Зарницької розпочався молодіжний «Форум 2.0», який провела Миколаївська ООЛМС "Молодь – майбутнє нації» на чолі із Євгенієм Нотевським.

У своїй промові Євгеній проінформував присутню в залі молодь про основні напрямки діяльності очолюваної організації. Про минулорічні проекти та заходи, проведені ООЛМС «Молодь – майбутнє нації», йшлося й в презентаційному відеоролику, який транслювався згодом.

Спеціальний гість форуму народний депутат України Вадим Підберезняк говорив про необхідність активної участі молоді в житті міста та країни. Вадим Іванович також висловив готовність здійснити посильну підтримку первомайської молоді в реалізації майбутніх проектів та задумів.

До уваги присутніх менторка Олена Бойко провела презентацію про Українську академію лідерства.

Захід продовжився церемонією нагородження найактивнішої молоді, а також розіграшем подарунків серед учасників форуму.

По закінченню першої частини форуму бажаючим учасникам зустрічі організатори запропонували продовжити бесіду в приміщенні виконавчого комітету міської ради, де із молоддю спілкувався секретар міської ради Сергій Бондарчук.

Під час презентації Сергій Олександрович розповів про деякі напрацювання в органах місцевого самоврядування. Так йшлося про запровадження в місті Первомайську проекту «Бюджет участі». Окрім того посадовець поділився досвідом отриманим під час візиту до Конгресу регіональних та місцевих влад рад Європи, більш детально зупинившись на Європейській хартії про участь молоді в місцевому та регіональному житті..

В ході зустрічі Сергій Олександрович також запевнив молодих людей, що без їхньої безпосередньої участі в суспільному житті міста та країни, перетворення на краще не можливі. Одним із важелів впливу на те, що відбувається навколо нас, виступає Молодіжна рада, до створення якої і закликав присутніх секретар міської ради. Молодь в свою чергу проявила щирий інтерес до даної пропозиції, про що свідчила кількість охочих взяти участь в роботі означеного дорадчого органу.