Громадські обговорення з питань профілізації старшої школи й подальшого реформування освітньої галузі міста

Громадські обговорення з питань профілізації старшої школи й подальшого реформування освітньої галузі міста

05 березня 2019 року в приміщенні Первомайського Центру культури і дозвілля імені Є.Зарницької відбулись громадські обговорення з питань профілізації старшої школи й подальшого реформування освітньої галузі міста. В обговореннях взяли участь міський голова Л.Дромашко, секретар міської ради С.Бондарчук, начальник управління освіти міської ради Г.Остапенко, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, громадські активісти, освітяни та мешканці міста.

Перед присутніми виступили начальник управління освіти, директори шкіл, депутати міської ради. Кожен бажаючий мав змогу висловити пропозиції та зауваження, задати питання та отримати вичерпну інформацію з питань, що їх турбують.

Вкотре було наголошено, що кількість старших класів не зменшиться. Відповідно до реформування, старші класи розміщуватимуться в трьох закладах загальної середньої освіти, обраних враховуючи проектну потужність закладів, їх кадровий склад, матеріально-технічну базу, результати зовнішнього незалежного оцінювання, зручне територіальне розміщення. Посадовці запевнили стурбованих батьків, що жодна школа не буде закрита, і всі дев’ятикласники, що виявлять бажання продовжити навчання в старшій школі, матимуть можливість в 2019 навчальному році вступити до 10 класу.