Громадські слухання

Громадські слухання

14 березня 2019 року приміщенні виконавчого комітету Первомайської міської ради відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації – Детальних планів території міста Первомайська Миколаївської області.

Громадські обговорення (слухання) пройшли під головуванням заступника міського голови по комунальній власності, земельних відносинах та архітектурних питаннях С.Свідерко, за участю секретаря міської ради С.Бондарчука, начальника управління містобудування, архітектури, комунальної власності та земельних питань, головного архітектора міста О.Гринчака, начальника відділу містобудування та архітектури, управління містобудування, архітектури, комунальної власності та земельних питань міської ради Л.Теремязєвої; начальників управлінь: у справах дітей та економіки міської ради; членів виконавчого комітету та депутатів міської ради, громадськості міста.

Головуюча громадського обговорення (слухань) С.Свідерко зазначила, що підставою для розробки містобудівної документації – Детальні плани території міста Первомайська Миколаївської області в три етапи є рішення Первомайської міської ради від 25.12.2015р. № «Про продовження дії Програми розробки Генерального плану міста Первомайська до 2019 року». Світлана Василівна, також, повідомила присутнім, що слухання щодо обговорення проекту проходять відповідно до статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та постанови Кабінету Міністрів України від 2505.2011р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні».

Для участі в громадському обговоренні містобудівної документації всього зареєструвалось 67 осіб.

В ході засідання представник розробника проекту Державного підприємства науково-дослідного та проектного інституту «Містобудування» м. Київ, головний архітектор проекту В.Колодова презентувала проект – Детальні плани території міста Первомайська, а також подякувала громаді за небайдужість та участь у зустрічі з авторами проектів, які працювали, перш за все, саме для мешканців Первомайська. Доповідачі, зокрема, головний економіст проекту, начальник відділу планування та оцінки територій ДП «НДПІ містобудування», навела основні техніко-економічні показники по проектах, а головний спеціаліст-інженер ДП «НДПІ містобудування» зосередився на питаннях екології та інженерної підготовки території.

Під час слухань присутнім надали детальну інформацію щодо містобудівної документації. Усі пропозиції громадян занесені до протоколу. На всі питання містян, які прозвучали в аудиторії, були надані роз’яснення.

Нагадаємо, детальні плани території міста Первомайська Миколаївської області розробляється з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації кварталу, мікрорайону призначених для комплексної забудови чи реконструкції.