Інтерактивна інформ-акція «Говоримо про добровольців»

Інтерактивна інформ-акція «Говоримо про добровольців»

14 березня День українського добровольця, який встановлено з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги й турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

У цей день співробітники абонементу Первомайської міської централізованої бібліотечної системи Ірина Гоцько та Анна Татуревич створили виставку матеріалів із періодичних видань, у яких відображено віддану борню українських добровольців. Більшість експонованих публікацій присвячені загонам самооборони, батальйонам територіальної оборони, резервним батальйонам Національної гвардії. Протягом дня читачів знайомили із експонованими матеріалами.

Також бібліотекарі юнацького відділу Людмила Волох та Олександра Акімова організували імпровізовану міні-презентацію «Знайомтеся, книга «Волонтери. Мобілізація добра». Під час якої бібліотекарі розповідали різним людям про зміст видання. Це збірка віршів, оповідань, відомих авторів України (С. Жадана, І. Карпи, І. Роздобудько, А. Любка, І. Славінської) про звичайних людей, на чиїх плечах тримається наша держава, тих хто зранку до вечора шукає можливості допомогти бійцям, пораненим, біженцям, сиротам. Це волонтери – мирні воїни світла. Достеменно відомо одне: вони ніколи не стоять осторонь, роблять світ кращим.

В ході імпровізованої міні-презентації із книгою познайомилися освітяни, юристи, працівники дитячої музичної школи № 1, співробітники відділу з питань надзвичайних ситуацій апарату Первомайської міської ради читачі міської бібліотеки.

Традиція утворювати бойові загони добровольців, для захисту власного культурного простору і своїх етнічних земель є невід’ємною частиною життя українців. Діяльність волонтерів і добровольців є важливою складовою самостійності країни у наш час.