Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Карантин продовжено до 31 грудня - позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки

Карантин продовжено до 31 грудня - позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки

19 жовтня 2020 року під головуванням міського голови Людмили Дромашко відбулось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Первомайської міської ради.

Присутні розглядали питання про продовження дії карантинних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території міста Первомайська відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних закладів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).

13 жовтня, під час засідання Кабінету Міністрів України було прийняте рішення щодо подовження карантинних обмежень до 31 грудня 2020 року. Окрім того, враховуючи рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15 жовтня 2020 року (протокол № 37) на території Миколаївської області та в місті Первомайську, зокрема, встановлений «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки. В місті посилюються карантинні заходи й додатково до протиепідемічних обмежень, установлених для «зеленого» та «жовтого» рівнів епідемічної небезпеки, з 19 жовтня 2020 року вступають в дію на території міста та області нові обмеження, встановлені для «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки.

За результатами засідання комісією були прийняті відповідні рішення та надані доручення посадовцям для відпрацювання в межах повноважень.