ХХ Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Золотий лелека»

ХХ Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Золотий лелека»

27 червня – 3 липня 2017 року в курортній зоні селища Рибаківка Миколаївської області відбувся ХХ Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Золотий лелека».

Організатори фестивалю – Експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості» м.Миколаєва, за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Фестиваль покликаний створити умови вільного спілкування між дітьми різних країн світу, а також сприяти відродженню культури і мистецтв України, пошуку та підтримці її талановитих дітей.

У номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» наше місто на фестивалі представляли учениці Первомайської дитячої художньої школи Матвієнко Ельвіра, Пан Вікторія, Ошовська Валерія, Тараненко Вікторія (викладач Баранюк Катерина Григорівна).

Гран-Прі фестивалю отримала Матвієнко Ельвіра яка виконала чудову роботу "Дерево життя".

Лауреатами першої премії стали Пан Вікторія з роботою "Пори року" виконаній у техніці витинанка, та Ошовська Валерія з лялькою-мотанкою "Берегиня".

Другу премію фестивалю отримала Тараненко Вікторія з роботою "Чаруючі Квіти".

Слід зазначити, що учні Первомайської дитячої художньої школи не в перше представляють місто на високому рівні та здобувають перемоги на обласних, Всеукраїнських та міжнародних конкурсах та фестивалях.

Дирекція школи, викладач та батьки учнів які приймали участь у фестивалі, вдячні за підтримку міському голові Дромашко Людмилі Григорівні та начальнику управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради Олішевській Наталії Вікторівні.