Колегія управління освіти

Колегія управління освіти

21 лютого 2018 року в приміщенні залу засідань управління освіти Первомайської міської ради відбулася колегія управління освіти, учасниками якої стали члени колегії управління освіти міської ради, секретар міської ради С.Бондарчук, працівники управління освіти, керівники загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів міста.

Відкрила засідання начальник управління освіти міської ради Г.Остапенко, яка ознайомила присутніх з планом роботи колегії.

Під час роботи колегії розглядалися питання про стан реалізації рішення колегії від 28.12.2015 №1 «Про організаційно-педагогічне та методичне забезпечення викладання іноземної мови в ЗОШ І-ІІІ ст. №1, 17, ЗОШ І ст. №11»; про виконання рішення колегії від 28.04.2016 №3 щодо організаційно-педагогічного та методичного забезпечення викладання української мови в початкових класах ЗОШ І-ІІІ ст. №3, 6, 16; про закон України «Про освіту»: інклюзивний аспект; про підсумки фінансово – господарської діяльності управління освіти за 2017 рік та бюджет галузі «Освіта» на 2018 рік.

Галина Феліксівна ознайомила учасників колегії з підсумками фінансово-господарської діяльності управління освіти за минулий 2017 рік та бюджет галузі «Освіта» на 2018 рік. Зокрема показники цього навчального року порівняно з минулим роком, а саме: кількість дітей та груп у ЗДО міста; кількість учнів та класів у ЗЗСО міста; кількість вихованців та гуртків (груп) у ЗПО міста; розподіл видатків на утримання галузі; середньомісячна заробітна плата працівників галузі (грн.); видатки на енергоносії; видатки на харчування учнів; видатки на утримання ЗДО (тис. грн.); вартість утримання одного вихованця ЗДО (грн.); завантаженість ЗДО; середня наповнюваність класів у школах міста; тощо. Також Галина Остапенко у своєму виступі подякувала керівникам освітніх закладів міста та педагогічним колективам за хорошу роботу, побажала здоров'я та успіхів у їхній подальшій діяльності.

За результатами засідання колегії були прийняті відповідні рішення.