Командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту

Командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту

В Миколаївській області тривають триденні (з 19 по 21.03.2019 року) командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області.

За умовами навчання внаслідок переміщення циклону з активними атмосферними фронтами 19-20 березня 2019 року на території Миколаївської області відбулася різка зміна погодних умов - сильні опади у вигляді дощу, подекуди з градом, шквальний вітер з поривами до 35 м/с.

20 березня 2019 року, в рамках проведення навчань, під головуванням міського голови Л. Дромашко відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Первомайської міської ради.

розглянула питання «Про наслідки проходження циклону по території м. Первомайська та виникнення і розвиток надзвичайних ситуацій, пов’язаних із складними погодними умовами та про невідкладні заходи із збереження життя та здоров’я людей, локалізацію і ліквідацію надзвичайних ситуацій».

Від чергових та диспетчерських служб, керівників суб'єктів господарювання, установ та організацій комісією отримана та продовжує надходити інформація про вплив небезпечних погодних явищ на стан об’єктів житлового фонду, соціальної, адміністративної, промислової сфер економіки. Мають випадки травмування людей. Такі події попередньо можна класифікувати як надзвичайні ситуації.

Взявши до уваги отриману інформацію, комісія вирішила рекомендувати виконавчому комітету міської ради встановити режим функціонування органів управління та сил цивільного захисту Первомайської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області «Надзвичайна ситуація».

За результатами засідання комісією були прийняті відповідні рішення та надані доручення посадовцям для відпрацювання завдань визначених за умовами навчання в межах повноважень.

Розпорядженням міського голови від 20.03.2019 року № 2-р (по навчанню) встановлений режим функціонування «Надзвичайна ситуація» для органів управління та сил Первомайської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області.