Конкурс дитячої творчості «Первомайське джерельце»

Конкурс дитячої творчості «Первомайське джерельце»

У творчих стінах Міського центру культури і дозвілля ім. Є. Зарницької, 20 травня 2017 року відбувся щорічний, традиційний конкурс дитячої творчості «Первомайське джерельце».

У цей день місто Первомайськ, перетворилось на осередок талановитих, творчих, креативних та яскравих виконавців, що дарували глядачеві приємні враження та щирі емоції своїми виступами.

В конкурсний день свої виступи презентували 8 читців, та солісти-вокалісти, яких було понад 80 учасників. Учасники продемонстрували свою творчість та рівень виконавської майстерності. В конкурсі з вокалу прийняли участь вихованці міських культурно-мистецьких закладів, загальноосвітніх шкіл, дитячих садочків а також представники району.

Також цей день приніс неймовірно яскраві та захоплюючі виступи представників жанру «хореографія». 28 художніх номерів, представленими 12-ти колективами в трьох вікових категоріях змагалися за призові місця та можливість прийняти участь у заключному Гала-концерті. Цього року, приємним враження стали виступи вихованців дошкільних навчальних закладів, що додало нового подиху конкурсу дитячої творчості «Первомайське джерельце».

Вже традиційно, Гала-концерт та церемонія нагородження переможців відбудеться в перший день літніх канікул: 1 червня в День захисту дітей на базі Палацу культури «Фрегат».