Конкурс дитячої творчості «Первомайське джерельце»

Конкурс дитячої творчості «Первомайське джерельце»

Вже стало доброю традицією щороку, до Дня захисту дітей, проводити в місті конкурс дитячої творчості «Первомайське джерельце». Яскравим гала-концертом учасників конкурсу завершився насичений подіями день. Концертна зала на 700 місць Палацу культури «Фрегат», де відбувся концерт, була вщент наповнена бажаючими насолодитися блискучими та незабутніми виступами талантів Первомайщини.

Цього року конкурс зібрав понад 600 учасників – талановитих дітей та молодь з міста Первомайська, Первомайського та Кривоозерського районів. Змагалися солісти, вокальні ансамблі, читці, танцювальні колективи та окремі танцюристи.

Жоден учасник конкурсу не залишився без подарунку! Після концерту відбулась церемонія нагородження, під час якої міський голова Людмила Дромашко привітала та вручила всім дітям подарунки, а переможцям дипломи за зайняті місця. Людмила Григорівна подякувала всім учасникам, батькам та викладачам за участь в конкурсі, побажала учасникам нових звершень та рясних перемог, а конкурсу дитячої творчості «Первомайське джерельце» - нових відкриттів.