Концерно-розважальна програма «Валентинів день»

Концерно-розважальна програма «Валентинів день»

14 лютого 2017 року в міському Центрі культури та дозвілля ім.Є.Зарницької відбулась концерно-розважальна програма за участю студентів вищих навчальних закладів міста «Валентинів день». На початку заходу присутніх в залі зі святом святого Валентина привітав секретар міської ради С.Бондарчук, який побажав всім кохати та бути коханими. Після чого в урочистій святковій атмосфері Сергій Олександрович поздоровив та вручив цінний подарунок молодятам Степанку Дмитру та Кваснюк Владиславі, які саме цього дня взяли шлюб.

Свято продовжилось шоу-програмою за участю 5 команд ВУЗів міста. Свої привітальні номери з нагоди Дня святого Валентина підготували студенти державного навчального закладу «Первомайський професійний промисловий ліцей», вищого навчального закладу «Університет сучасних знань», Первомайського медичного коледжу, Первомайського коледжу політехнічного інституту національного університету кораблебудування ім.адмірала Макарова, приватного медичного коледжу «Монада».

Святкового настрою присутнім в залі також додавали виступи колективів художньої самодіяльності Центру культури та дозвілля ім.Є.Зарницької.

По закінченню концертної програми всі команди вищих навчальних закладів отримали цінні подарунки та солодощі.