Концерт молодих віртуозів

Концерт молодих віртуозів

День змінює ніч, роки змінюють століття. А музика вічна… Саме музика здатна і сьогодні зачепити найтонші струни людської душі, і знайти своє місце в серці кожного. Вона зачаровує, надихає, підносить, всиляє надію і надає сили. У ній краса і велич.

Послухати хвилююче звучання скрипки у виконанні Олексія Семененко та фортепіано – у виконанні Інни Фірсової зібралося чимало охочих первомайців. Концерт молодих віртуозів відбувся 12 листопада 2017 року в концертному залі дитячої музичної школи №2 міста Первомайська. Музиканти презентували свою програму в якій звучали твори безсмертних класиків: Чайковського, Бетховена, Франка та інших композиторів.

Довідково: Свою освіту Олексей Семененко почав в Одеській середній спеціальній музичній школі ім. П.Столярского, в 7 років дебютував в супроводі оркестру Одеської Філармонії. Він був аплодований на провідних світових майданчиках - в залах Московської та Санкт-Петербурзької консерваторії, виступав з концертами в Швейцарії, на Мальті, у Франції, США. Після своєї перемоги на міжнародному конкурсі ім. Королеви Єлизавети в Бельгії, а також «Young Concert Artists Auditions» в Нью-Йорку в 2012 році, скрипаль по - праву належить до світової еліти молодих музикантів і активно бере участь в музичному житті Європи і Америки. Закінчив аспірантуру в Кельнській Вищій Школі Музики, в класі професора Захара Брона. Виступає на інструменті італійського майстра Ландольфі, зробленого ним в 1770 році і наданим Олексію Німецьким Фондом Музичних інструментів.

В дуеті зі скрипалем грає піаністка стипендіат фонду Йегуди Менухіна - Інна Фірсова. Випускниця Веймарської академії музики, переможець самого великого музичного конкурсу Німеччини. Зокрема першу музичну освіту Інна отримала в класі Світлани Коржової ДМШ №2 м. Первомайська.

Вдячна слухацька аудиторія щедрими оплесками нагороджувала кожен номер концертної програми, представлений музикантами. Вечір класичної музики залишив у слухачів приємні емоції.