Концертна програма для ветеранів війни «Свята Перемога!»

Концертна програма для ветеранів війни «Свята Перемога!»

«Святий обов’язок сучасних і прийдешніх поколінь – не забути, якою ціною була здобута Перемога. Для нас подвиг ветеранів – це абсолютний еталон служіння ідеалам свободи, справедливості та добра».

8 травня 2017 року о 13.00 в концертній залі Палацу культури «Фрегат» міста Первомайська відбулася концертна програма для ветеранів війни «Свята Перемога!».

Перед початком заходу ветеранів вітали представники міської ради ветеранів та вручали квіти і продовольчі набори, надані у вигляді благодійної допомоги ПрАТ «Завод «Фрегат».

Присутніх у залі ветеранів поздоровила міський голова Людмила Дромашко. Вона подякувала визволителям за Перемогу, побажала здоров’я і довгих років життя.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять тих, хто поліг у боях та не дожив до цих травневих днів.

Зі словами привітання до присутніх звернувся начальник відділу кадрів ПрАТ «Завод «Фрегат» О.Ігнатьєв. Голова міської ради ветеранів П.Поноченюк подякувала міській владі та керівництву ПрАТ «Завод «Фрегат», зокрема особлива подяка голові профспілкового комітету заводу «Фрегат» Г.Борик за постійну турботу про ветеранів.

Вітальні промови доповнювалися чудовими вокальними та хореографічними номерами вихованців Первомайської дитячої школи мистецтв та колективів художньої самодіяльності міста.

Кожний мав можливість пригадати роки молодості та ще раз побачити друзів і знайомих, котрих вже немає в живих, переглянувши слайди із фотографіями ветеранів, які транслювалися на великому екрані під час концерту.

По закінченні заходу ветеранів та всіх бажаючих частували чаєм та солдатською кашею. Керівництво ПрАТ «Завод «Фрегат» запросило ветеранів на святковий вогник в кафе «Малахіт».

День пам’яті та примирення в місті Первомайську завершився проведенням акції «Перша хвилина миру». Секретар міської ради С.Бондарчук, керуюча справами виконавчого комітету первомайської міської ради Л.Постернак та жителі міста біля стели «Ніхто не забутий, ніщо не забуто» о 23.01 годині вечора хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні та запалили символічний вогонь миру.