Критична ситуація з централізованим опаленням

Критична ситуація з централізованим опаленням

На сьогоднішній день в місті склалася критична ситуація з централізованим опаленням.

Сума заборгованості за газ за грудень 2016 року КП «Тепло», що надає послуги з централізованого опалення, становить 2 790 тис.грн. Основними споживачами централізованого опалення є населення та бюджетні установи. Заборгованість за спожиті послуги бюджетними установами міста відсутня. Заборгованість населення міста станом на 10.02.1917 року за спожите тепло складає 10 190 тис.грн. Загальна сплата населення складає на сьогоднішній день лише 45,4%.

Через заборгованість КП «Тепло» за спожитий газ найближчими днями можливе припинення постачання газу на комунальне підприємство, що призведе до відключення централізованого опалення споживачів центральної частини міста, вулиць Коротченка, Достоєвського та Розової, в числі яких дошкільні навчальні заклади №6, 21 та 34, ЗОШ І-ІІ ступеню №15 – колегіум, військова частина А2183.

Враховуючи гостроту питання, адже на дворі зима і температурний режим повітря становить на даний момент –10 –15 oС, міським головою Л.Дромашко було прийняте рішення про скликання позачергової сесії міської ради 10 лютого поточного року задля вирішення питання про виділення коштів з міського бюджету на підтримку та погашення заборгованості КП «Тепло».