Круглий стіл для мам дітей з особливими потребами

Круглий стіл для мам дітей з особливими потребами

2 березня 2017 року в рамках відзначення в місті Міжнародного жіночого дня 8 Березня на базі Первомайського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбувся круглий стіл для мам дітей з особливими потребами «Дівочі посиденьки». У заході взяли участь завідувач психолого-медико-педагогічної консультації Л.Дудченко, спеціалісти центру, матері дітей.

Материнство – особлива і нелегка задача. Воно з собою приносить радощі, труднощі, турботи та кардинально змінює світ жінок. Чи просто бути мамою? Відповідь знає кожна жінка. Кожного дня перед кожною мамою стають нові задачі, вирішувати, які треба швидко. Як правильно допомогти дитині рости та розвиватися? Для цього потрібні не тільки фізичні але й моральні сили. Для вирішення цих задач і був організований круглий стіл.

Підсумовуючи результати круглого столу, вчитель реабілітолог Л.Черновол зазначила, що неможливо зрозуміти дитину, не зрозумівши самого себе. Розуміння та прийняття власних почуттів, бажань та потреб – це і є ріст особистості, без якого адаптуватися до постійно мінливих умов неможливо.