"Круглий стіл" пілотного проекту «Сталість ВІЛ-послуг»

"Круглий стіл" пілотного проекту «Сталість ВІЛ-послуг»

26 червня 2017 року в залі засідань виконавчого комітету Первомайської міської ради відбулося засідання «круглого столу» пілотного проекту «Сталість ВІЛ-послуг», що реалізується в рамках проекту «Реформа ВІЛ-послуг в дії», який впроваджується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) за організації благодійної організації «Миколаївський обласний фонд «Здорова нація».

Метою даного заходу стало обговорення бар’єрів та досягнень у виконанні заходів Меморандуму про співробітництво між Миколаївською державною адміністрацією, Миколаївською обласною радою, Первомайською міською радою, Первомайською райдержадміністрацією, благодійною організацією «Миколаївський обласний фонд «Здорова нація» щодо впровадженні соціального замовлення в місті Первомайську. Прийняття рекомендацій щодо визначення пріоритетів соціальних послуг на 2018 рік. 

Під час засідання було обговорено шляхи та механізм реалізації соціального замовлення, недоліки та досягнення в процесі реалізації проекту. Було акцентовано увагу на правовій базі соціального замовлення, відсутності постанови, яка б регламентувала порядок роботи з формуванням пріоритетів для надання соціальних послуг в рамках соціального замовлення. Робоча група прийняла рішення напрацювати пропозиції та направити їх на розгляд до Міністерства соціальної політики.

В ході зустрічі міський голова Л.Дромашко зауважила, що при реалізації соціального замовлення професіоналізм організації переможця не повинен викликати сумніви та питання, як у органів, влади що перевіряють використання бюджетних коштів, так і у громади. І саме головне діти, які потребують лікування та супроводу, повинні бути задоволені.

Голова благодійної організації «Миколаївський обласний фонд  «Здорова нація»  Т.Бабич завірила громаду, що організація виправдає довіру, дотримання стандартів надання послуг буде забезпечено.

В засіданні «круглого столу» взяли участь секретар міської ради С.Бондарчук, заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко, голови постійних комісій, депутати міської ради, керівники виконавчих органів міської ради, керівники медичних закладів, представники громадських організацій.