«Круглий стіл» з прийомними батьками та батьками-вихователями

 «Круглий стіл» з прийомними батьками та батьками-вихователями

30 жовтня 2019 року управлінням у справах дітей Первомайської міської ради спільно з міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено «круглий стіл» з прийомними батьками та батьками-вихователями.

Засідання круглого столу відкрила начальник управління у справах дітей міської ради Наталія Перкова, яка проінформувала присутніх про стан утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

Фахівець із соціальної роботи центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Марина Гребень провела лекцію на тему: «Сексуалізована поведінка дітей та статеве виховання» з використанням відеоматеріалу.

До участі у «круглому столі» були запрошені прийомні батьки восьми прийомних сімей (Ярових, Мельниченко, Дудаєвих, Ямпольських - Діденкул, Третьякова – Гриценко, О. Кудревич, А. Гетьманенко) та батьки-вихователі подружжя Гульків та Л. Гориславець.

Під час засідання круглого столу присутні переглянули фотоматеріали підібрані спеціалістами управління у справах дітей про підсумки перевірки стану утримання розвитку та виховання дітей в прийомних сім’ях та дитячих будинків сімейного типу за 2019 рік, та прокоментували їх. Прийомні батьки поділилися своїми враженнями від почутої інформації та обмінялись досвідом виховання дітей.

Нагадаємо, що в місті створено та успішно функціонують 8 прийомних сімей та 2 дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ), в яких виховується 28 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

По закінченню заходу серед учасників розповсюджено буклети соціальної реклами «Зупинимо булінг разом».