«Круглий стіл» за участю активістів ветеранського руху міста

«Круглий стіл» за участю активістів ветеранського руху міста

Наближається 75 річниця визволення України від нацистських загарбників. 28 жовтня далекого 1944 року закінчилося звільнення території України від військ Німеччини та її союзників. З метою збереження пам'яті та вшанування ветеранів війни, що захистили Вітчизну від нацистських загарбників, відбудували могутню державу, самовіддано працювали задля зміцнення її економіки, добробуту народу і зараз беруть активну участь в громадсько-політичному житті країни 25 жовтня 2019 року в нашому місті стартували святкові заходи присвячені пам’ятній даті. Саме цей день було обрано для проведення засідання «круглого столу» за участю активістів ветеранського руху міста, більшість з яких «діти війни». В святково прикрашеній конференц-залі міськвиконкому, в теплій та дружній атмосфері зі святом ветеранів вітали міський голова Л.Дромашко, заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко та голова Первомайської міської організації ветеранів П.Поноченюк. У своїх виступах промовці говорили про нетлінний подвиг нашого народу в роки Другої світової війни та повоєнні роки, про народну вдячність і пам’ять, зв’язок поколінь.

Офіційна частина свята була насичена врученням нагород. Грамоти та квіти вручали міський голова та голова міської організації ветеранів. Так, в рамках підготовки до відзначення 75 річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників міською організацією ветеранів проводився конкурс на кращий шкільний музей бойової і трудової слави, за результатами якого переможцем визнано ЗОШ №4, а ІІ місце дісталося ЗОШ №5. В конкурсі на кращу первинну ветеранську організацію перемогу здобула первинна ветеранська організація ТДВ «Первомайськдизельмаш» на чолі із П.Пєстовим. Серед нагороджених також голови первинних ветеранських організацій Л.Допіра, Т.Ляшенко, Л.Рустамова, Н.Мостипанюк, Р.Пояркова. Окрім того члена Президії ради ветеранів Г.Кобзаренка радо вітали цього дня із Днем народження.

Яскравим та незабутнім подарунком для ветеранів стали запальні виступи колективу художньої самодіяльності «Кум та веселі кумасі», які продовжили святкування.

Дата 28 жовтня 1944 року назавжди залишиться в пам’яті нашого народу, адже немає в Україні родини, яка б не втратила рідних під час нацистської навали і окупації. Висловлюємо вдячність усім визволителям України від нацистських загарбників за мужність і героїзм! Вшановуємо пам'ять усіх полеглих у боротьбі з нацизмом.