Л.Дромашко провела розширену апаратну нараду з керівниками місцевих підприємств

Л.Дромашко провела розширену апаратну нараду з керівниками місцевих підприємств

04 листопада 2019 року міський голова Л.Дромашко провела розширену апаратну нараду з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради з питань життєдіяльності міста.

Людмила Григорівна розпочала нараду з інформації щодо підсумків роботи виконавчого комітету Первомайської міської ради за жовтень 2019 року та завдання щодо виконання плану основних заходів у листопаді 2019 року. Першочерговими завданнями на найближчий час визначено підготовку міського господарства до роботи в складних погодних умовах осінньо-зимового періоду 2019/2020 років, виконання планових показників по наповненню бюджету міста та виконання робіт з благоустрою міста.

Також Людмила Григорівна довела до відома присутніх інформацію про питання, що піднімались на нараді при голові обласної державної адміністрації 01.11.2019 року, а саме: реалізація реформи децентралізації в Миколаївській області; підготовка міських господарств до роботи в складних погодних умовах осінньо-зимового періоду 2019/2020 років; ремонт доріг; якість харчування в закладах дошкільної та загальної освіти; якість води; тощо.

Апаратна нарада продовжилася виступом начальника управління містобудування, архітектури та земельних питань міської ради О.Гринчака, який розповів про будівельну амністію.

Головний лікар комунального підприємства «Первомайський міський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Т.Оболенська проінформувала зібрання про стан виконання Державної програми «Доступні ліки» у місті Первомайську.

Про хід підготовки забезпечення належного стану вулично-дорожньої мережі міста під час снігових заметів та ожеледиці в зимовий період 2019-2020 років доповіла начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Т.Троян.

Окрім того йшлося про нарахування та виплату субсидій і пільг; про виконання міського бюджету в жовтні поточного року; про роботу інспекції з благоустрою; забезпеченість населення інсуліном та вакцинами; впровадження медичної реформи у вторинній ланці; тощо.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.