Л.Дромашко провела щотижневу нараду за участю заступників та начальників окремих управлінь

Л.Дромашко провела щотижневу нараду за участю заступників та начальників окремих управлінь

30 вересня 2019 року міський голова Л.Дромашко провела щотижневу нараду за участю заступників та начальників окремих управлінь і відділів виконавчих органів міської ради.

На початку наради міський голова подякувала присутнім за організацію та участь в масштабному прибиранні вулиці Кам`яномостівської та запросила посадовців на прибирання Проспекту миру.

Далі Людмила Григорівна проінформувала про низку основних заходів, що відбудуться найближчим часом, а саме: засідання виконавчого комітету міської ради; відзначення Дня працівників освіти; позачергове засідання міської ради.

Окрім того, йшлося про реалізацію медичної реформи у вторинній ланці; про виконання планових показників по наповненню бюджету міста; про стан забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет; про виконання заходів з благоустрою міста; про пільгове перевезення школярів профільної школи; про капітальний ремонт дорожнього покриття по проспекту Праці та реконструкцію міського парку «Дружба народів»; про об’єднання територіальних громад, тощо. Очільниця міста, також, звернула увагу присутніх на питання, порушені у зверненнях громадян та на належне їх виконання.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.