Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Ліквідація наслідків негоди

Ліквідація наслідків негоди

З ночі 17 березня 2018 року по теперішній час в місті триває ліквідація наслідків негоди. Сильний снігопад призвів до необхідності забезпечення розчищення міських доріг, під’їздів до місцевих виробників хлібобулочних виробів, до помешкань тяжкохворих та лікарень міста. Роботи були ускладнені сильним вітром, безперервним снігопадом, переметами та морозом. Не дивлячись на вихідний день і навіть на професійне свято – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, який святкувався 18 березня, комунальники разом з підрядчиками виконували свою роботу. Протягом вихідних днів, вдень і вночі, в місті працювало сім одиниць снігоприбиральної техніки. Техніка працювала на основних дорогах міста, на сам перед, для забезпечення проїзду пасажирського автотранспорту. Роботи проведено на всіх маршрутах руху пасажирського автотранспорту, на вулицях Одеська, Ф.Достоєвського, Ю.Гагаріна, В.Молокова, О.Пчілки (Урицького), М.Демченко, С.Білого (Готвальда), І.Турунова, Л.Федорова (12 Грудня), Корабельна, Гетьмана Мазепи (Воровського), П.Тичини, Дачна та інші.

Окремих слів вдячності за роботу у важких погодних умовах заслуговують підприємства-перевізники, автотранспорт яких здійснює міські пасажирські перевезення.

Тривають роботи з посипки підйомів посипковим матеріалом. Вже посипані підйоми вулиць Кам’яномостівська, Одеська, Дачна. 18 березня було визволено із сніжного полону близько десяти одиниць великовантажного транспорту, що застрягли на міських дорогах.

Першочерговим завдання на даний час залишається розчистка від снігу віддалених мікрорайонів міста. Слід зазначити, що ситуація в місті цілодобово контролюється міською владою, працює штаб із забезпечення безперебійної роботи об'єктів життєдіяльності населення міста Первомайська в осінньо-зимовий період 2017/2018 року. Також дякуємо всім жителям міста за розуміння.