Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Людмила Дромашко провела щотижневу нараду за участю заступників та начальників окремих управлінь

Людмила Дромашко провела щотижневу нараду за участю заступників та начальників окремих управлінь

19 жовтня 2020 року міський голова Людмила Дромашко провела щотижневу нараду за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

Нарада розпочалась з інформації Людмили Григорівни про проведену 16 жовтня відеоселекторну нараду облдержадміністрації з головами райдержадміністрацій, міськими (міст обласного значення) головами, головами ОТГ, головною темою якої стала підготовка та проведення місцевих виборів 25 жовтня.

Далі йшлося про встановлення помаранчевого рівня епідемічної небезпеки в місті Первомайську з 19 жовтня. Заступник головного лікаря КП «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» В’ячеслав Письменюк повідомив про захворюваність населення міста на COVID-19 та про кількість виявлення протягом вихідних нових інфікованих.

В ході наради також йшлося про використання розпорядниками бюджетних коштів державної субвенції та доцільність/готовність підключення опалення в бюджетних закладах через похолодання; про очищення ливневок та ліквідацію повалених під час негоди дерев; про голосування під час місцевих виборів громадян, що знаходяться на самоізоляції; тощо.

Наостанок керуюча справами виконавчого комітету міської ради Лілія Постернак проінформувала присутніх про нові вимоги щодо транспортного забезпечення виборчих дільниць в день виборів 25 жовтня 2020 року.

Першочерговими завданнями на найближчий час – визначено матеріально-технічне забезпечення виборчих дільниць; виконання карантинних заходів; виконання планових показників по наповненню бюджету міста; підготовка до опалювального сезону 2020/2021 року та забезпечення благоустрою міста.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.