Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Масляна

Масляна

09 березня 2019 року на центральній площі міста первомайці святкували Масляну. Біля міського Центру культури та дозвілля ім. Є.Зарницької тривало міське народно-обрядове дійство. Святкова програма, підготована колективом МЦКіД, була насичена веселими жартами, піснями та танцями, конкурсами та розвагами для дорослих і дітей. Тим часом тут же на площі діяв ярмарок продовольчих товарів. Місцеві товаровиробники пропонували городянам фрукти та овочі, рибу, ковбасні вироби, мед, текстиль, сувенірну продукцію, тощо.

Зі сцени городян із приходом весни привітала міський голова Людмила Дромашко, побажавши всім добробуту, миру та злагоди.

Як і заведено на Масляну всіх охочих частували млинцями з варенням, сметаною та чаєм. Первомайців смаколиками пригощали працівники апарату виконавчого комітету міської ради, управлінь міської ради: освіти; соціального захисту населення; житлово-комунального господарства; містобудування, архітектури, комунальної власності та земельних питань; міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Наприкінці свята відбулась традиційна церемонія спалення солом’яного опудала зими.

Протягом вихідних святкування Масляної відбулось в різних мікрорайоні міста. Зокрема на мікрорайоні «Коротченка» Миколаївська ООЛМС «Молодь - майбутнє нації» провела українські забави та пригостила усіх смачними млинцями. А на мікрорайоні «Котеджі» святкування та частування млинцями організувала голова квартального комітету, депутат міської ради Т.Ушкарьова спільно зі спеціалістами Центру культури та дозвілля ім.Є.Зарницької.