Масштабне прибирання вулиці Кам’яномостівської

Масштабне прибирання вулиці Кам’яномостівської

04-05 жовтня 2018 року тривало масштабне прибирання вулиці Кам’яномостівської. Учасники прибирання традиційно вигрібали пляшки, пачки з-під сигарок, одноразовий посуд, пакети, автозапчастини та інші відходи життєдіяльності людини, турботливо викинуті та покинуті нашими земляками на узбіччі дороги та газонах. Звісно прибиралося і природне сміття – гілки, опале листя та покошена трава. Але ж всі ми розуміємо, що недбалий, засмічений вигляд наших вулиць – результат байдужого, безвідповідального ставлення до себе та оточуючих недолугих членів нашого суспільства. І, нажаль, їхня кількість чимала. Шановні земляки! Коли ж ми почнемо поважати самі себе?! Це ж МИ живимо в цьому смітті, а не хтось. Це НАШІ діти бачать приклад для наслідування. Невже це замкнуте коло?!

PS: Управління житлово-комунального господарства міської ради висловлює подяку всім учасникам, які прийняли участь в масштабному прибиранні вулиці Кам’яномостівської.

Також інформуємо, що незабаром у Первомайську розпочнеться осінній двомісячник з благоустрою. Деталі повідомимо пізніше. Тож запрошуємо всіх небайдужих та бажаючих долучитися до прибирання міських вулиць, парків та скверів, прибудинкових територій.