Меморіал Заслуженого тренера України, Почесного громадянина міста Первомайська Тофана В.В.

Меморіал Заслуженого тренера України, Почесного громадянина міста Первомайська Тофана В.В.

4 серпня 2017 року в місті Первомайську стартував Відкритий Чемпіонат України з велоспорту в парній гонці та гонці-кретеріумі Меморіалу Заслуженого тренера України, Почесного громадянина міста Первомайська Тофана В.В. Перший день змагань розпочався для юнаків та дівчат з парної гонки на трасі Первомайськ – Доманівка, дистанція – 25км.

Цього ж дня, на честь видатної людини – заслуженого тренера України, майстра спорту, Почесного громадянина міста Первомайська – Тофана Віктора Васильовича, відбулось відкриття меморіальної дошки на міському стадіоні управління освіти міської ради.

На заході були присутні міський голова Л.Дромашко, заступник міського голови з охорони здоров’я та гуманітарних питань Н.Товста, заступник начальника управління освіти міської ради Л.Сидоренко, дружина відомого тренера – Галина Тофан, учасники Чемпіонату України з велоспорту, вихованці та друзі тренера.

Понад 40 років свого життя, Віктор Васильович віддав велоспорту, працюючи тренером у Дитячо-юнацькій спортивній школі, виховавши плеяду велогонщиків міжнародного рівня. За роки тренерської роботи Віктор Тофан виховав 42 майстри спорту та 16 майстрів спорту міжнародного класу.

Міський голова Л.Дромашко привітала присутніх з початком великої спортивної події та зазначила, що наше місто по праву пишається такою людиною, як Тофан Віктор Васильович, на честь якого вже традиційно, який рік в місті Первомайську проходить Відкритий Чемпіонат України з велоспорту. Також, міський голова, побажала всім юним спортсменам успіхів у змаганнях та перемог.

По закінченню церемонії відкриття меморіальної дошки В.Тофана, відбулося нагородження переможців та призерів Відкритого Чемпіонату України з велоспорту в парній гонці. Міський голова Л.Дромашко, член виконавчого комітету С.Пітерман, директор ДЮСШ С.Паламарчук, вихованець В.Тофана Д.Крівцов вручили переможцям парної гонки медалі, грамоти, подарунки та побажали юним спортсменам витримки та перемог.

Запрошуємо всіх бажаючих підтримати юнаків та дівчат на змаганнях 5-го та 6-го серпня!