Меморіальна зустріч присвячена Героям Небесної Сотні

Меморіальна зустріч присвячена Героям Небесної Сотні

20 лютого 2019 року в читальному залі Первомайської міської централізованої бібліотечної системи відбулась меморіальна зустріч присвячена Героям Небесної Сотні. У тематичному заході взяли участь представники міської влади, прокуратури, студентська та учнівська молодь, громадськість міста.

На початку заходу виступив секретар міської ради Сергій Бондарчук, який звернувся до присутніх із закликом пам’ятати самовідданість, силу духу і стійкість громадян, що за право мати власний вибір заплатили своїм життям.

Директор міського краєзнавчого музею, кандидат історичних наук Оксана Дорошенко у своєму виступі підкреслила беззаперечний вплив Небесної Сотні на європейське майбутнє України. Учасниця подій Євромайдану, громадська активістка Антоніна Григоренко згадувала ті рокові події та зачитала свій вірш, написаний в пам’ять про Героїв майдану.

Учасники зібрання переглянули слайд-фільми присвячені знаковим подіям Революції Гідності. Захід супроводжувався патріотичними піснями у виконанні народного ансамблю української пісні «Червона калина» та юних співачок – Віолети Вороновської та Анни Водоп`ян.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні та на знак пошани поклали квіти до стели у сквері «Небесної Сотні». Цього ж дня, делегація у складі посадовців міської ради, поклала квіти до могил загиблих учасників антитерористичної операції на сході України.