Меморіальний захід з нагоди Дня Гідності і Свободи

Меморіальний захід з нагоди Дня Гідності і Свободи

21 листопада 2018 року в читальному залі міської централізованої бібліотечної системи відбувся меморіальний захід з нагоди Дня Гідності і Свободи. Цього знаменного дня тут зібрались представники міської влади в особі міського голови Л.Дромашко, секретаря міської ради С.Бондарчука, члена виконавчого комітету С.Пітермана, учасники революційних подій в Україні 2004, 2013 років, студентська та учнівська молодь, громадськість міста.

До уваги присутніх транслювалися відеоматеріали про події буремних років. Вихованці драматичного театру «Атомс» (керівник Тетяна Гаврилюк) виконали тематичні твори. Композицію «Я таке дерево» (автор Григорій Поженян) виконала Тетяна Остапенко, твір «Свобода починається…» (автор Юрій Бутусов) читали Діана Коваленко та Мирослав Костянтинов.

Зворушливу хореографічну композицію виконали учасники ансамблю сучасного танцю «Карнавал» (керівник Світлана Роменська).

Під час заходу своїми спогадами із молоддю поділився учасник революційних подій Юрій Островершенко.

Міський голова у своєму виступі зазначила, що нині виповнюється п’ять років від початку Революції Гідності, від доленосних подій, що докорінно змінили сучасну Україну. Час швидкоплинний, але ми маємо пам’ятати уроки історії та завжди залишатися насамперед патріотами своєї Батьківщини.

«Хвилиною мовчання» присутні вшанували пам’ять героїв, що ціною власного життя постали на захист прав і свобод людини, демократичних цінностей незалежної України. Делегації від зібрання поклали квіти до Стели у Сквері Небесної Сотні та до могил загиблих учасників антитерористичної операції на сході країни.