Миколаївська область – золотий переможець у Всеукраїнських змаганнях із футзалу

Миколаївська область – золотий переможець у Всеукраїнських змаганнях із футзалу

11-13 травня 2019 року у Пущі-Водиці тривали Всеукраїнські змагання з футзалу серед членів Профспілки працівників освіти і науки України. Змагання проводилися в рамках III Всеукраїнської спартакіади серед членів Профспілки з метою пропаганди здорового і активного способу життя, залучення освітян до активної спортивної діяльності, розвитку фізкультури та спорту в освітянському середовищі.

У змаганнях взяли участь понад 155 осіб із 15 регіонів України. До складу команди від Миколаївської області (10 осіб) увійшли 7 педагогічних працівників м. Первомайська:

Багнюк О.С., вчитель фізичної культури гімназії, капітан команди,

Флакєй Д.М., вчитель фізичної культури ЗОШ І-ІІІ ст. №1,

Зайко Д.М., вчитель фізичної культури ЗОШ І-ІІІ ст. №3,

Глушко В.В., вчитель фізичної культури ЗОШ І-ІІІ ст. №5,

Баранюк Г.С., вчитель фізичної культури НВК «ЗОШ І-ІІ ст. №15 – колегіум»,

Лісовець В.В., викладач фізичної культури Первомайського ДНЗ ПППЛ,

Доценко Є.К., викладач фізичної культури Первомайського коледжу НУК ім. адмірала Макарова.

У запеклій боротьбі у змаганнях з футзалу Миколаївська область здобула переможне І місце. Команду нагороджено кубком, дипломом, грошовою премією у розмірі 7500 гривень, а гравців команди – золотими медалями та дипломами.

Крім того, члена команди, вчителя фізичної культури Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст. Березанського р-ну Сергія Тимчака визнано кращим бомбардиром змагань (20 забитих м’ячів). А Володимира Кисельова, вчителя фізичної культури Новоолександрівського НВК Доманівського р-ну, – кращим воротарем.

Вітаємо наших колег і бажаємо їм достойного виступу у складі збірної команди України у Міжнародній спартакіаді у Республіці Болгарія!

Управління освіти Первомайської міської ради