Mіський етап конкурсу творчості «Повір у себе, і в тебе повірять інші!»

Mіський етап конкурсу творчості «Повір у себе, і в тебе повірять інші!»

Щорічно Первомайський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить міський етап конкурсу творчості для дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе, і в тебе повірять інші!». Конкурс проводиться з метою виявлення та розвитку творчих, індивідуальних інтересів дітей з функціональними обмеженнями та виховання у них відчуття прекрасного через створення власноруч виконаних творчих робіт. В 2018 році у конкурсі взяли участь 23 конкурсанта, які подали 38 творчих робіт. На виставці були представлені роботи в жанрі образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва, які виконані в різних техніках, різними засобами.

11 квітня 2018 року на чолі з міським головою Л.Дромашко проведено засідання конкурсної комісії, за результатами якого члени комісії визначили 10 переможців міського кокурсу «Повір у себе, і в тебе повірять інші» за трьома віковими категоріями, а саме:

Віком від 6 до 9 років: І місце – Моздір Тимур (6 років) «Квіти для матусі»; ІІ місце – Чуб Анастасія (7 років) «Символ 2018», «Red and white »; ІІІ місце – Соколовський Богдан (9 років) «Великодній ангел»; Чоловський Максим (6 років) «Моя квітуча Україна».

Віком від 10 до 13 років: І місце – Гонарович Дар'я (10 років) «Чекаю весну»; ІІ місце – Суходольська Анна (13 років) «Казковий метелик»; Кавака Надія (13 років) «З вірою до перемоги»; ІІІ місце – Петруненко Софіна (10 років) «Весняний букет».

Віком від 14 до 17 років: І місце – Нестеренко Ірина (15 років) «Новорічний настрій»; ІІ місце – Дячук Марія (15 років) «Увага – радіація!».

Найкращі роботи переможців міського конкурсу (за рішенням комісії) буде направлено до міста Миколаєва для участі в обласному етапі конкурсу «Повір у себе, і в тебе повірять інші, а саме: Моздір Тимур (6 років) «Квіти для матусі» та Гонарович Дар'я (10 років) «Чекаю весну», Нестеренко Ірина (15 років) «Новорічний настрій».

Переможці отримають винагороди, і жоден учасник конкурсу не залишиться без уваги і отримає заохочувальні призи.

Вдивляючись в творчі роботи конкурсантів, відчуваєш таємний світ фантазії кожної дитини. Адже кожна робота неповторна і відтворює багатий внутрішній світ дитини. Дивуєшся тому, як вміло діти використовують звичайні матеріали, які знаходяться навколо нас для створення своїх шедеврів. Конкурс зайвий раз доводить, що талант – це не тільки природні здібності, але й кропітка праця людини над собою.

Висловлюємо щиру вдячність всім учасникам за участь в міському конкурсі творчості для дітей та молоді з функціональними обмеженнями.