Міський фестиваль «Молодіжний зорепад»

Міський фестиваль «Молодіжний зорепад»

15 листопада 2017 року в міському Центрі культури і дозвілля ім. Є.Зарницької відбувся щорічний міський фестиваль «Молодіжний зорепад» з нагоди святкування Міжнародного дня студента. Секретар міської ради С.Бондарчук привітав присутніх зі святом, побажав міцного здоров’я, миру, злагоди і відмінних успіхів у навчанні, та вручив стипендії міського голови кращим студентам вищих навчальних закладів за особливі успіхи у навчанні та високий рівень знань.

В фестивалі прийняло участь 24 учасника – представники студентської та учнівської молоді, вихованці дитячих музичних шкіл та хореографічні колективи міста. Виступаючі представили яскраві і різнопланові номери. Після завершення концертної частини, секретар міської ради вручив всім учасникам пам’ятні подарунки за участь у фестивалі.

Приємно відзначити той факт, що міський центр культури був вщент заповненим, що свідчить про активність та небайдужість молодих людей, що навчаються у вищих навчальних закладах міста. Захід пройшов в позитивній, дужній та невимушеній атмосфері, вкотре довівши, що молодь нашого міста найталановитіша.