Мистецьке віче присвячене Дню Гідності та Свободи

Мистецьке віче присвячене Дню Гідності та Свободи

21 листопада 2019 року в читальному залі Первомайської міської бібліотечної системи під гаслом «Гімн Свободі» відбулось мистецьке віче присвячене Дню Гідності та Свободи. Цього дня до бібліотеки завітали представники міської влади, учасники революційних подій в Україні 2013 – 2014 років, студентська молодь Первомайського медичного коледжу, громадськість міста, ЗМІ.

З промовою до присутніх звернувся секретар міської ради Сергій Бондарчук. Учасник Революції Гідності, громадський діяч Володимир Войтенко згадав буремні події 2013-2014 років та продемонстрував фото-слайди з майдану. Під час меморіального заходу декламувались зворушливі вірші, лунали патріотичні пісні, транслювалися відеофільми про трагічні події на майдані.

«Хвилиною мовчання» присутні вшанували пам’ять героїв, що ціною власного життя постали на захист прав і свобод людини, демократичних цінностей незалежної України. Делегації від зібрання поклали квіти до Стели у Сквері Небесної Сотні та до могил загиблих учасників антитерористичної операції на сході країни.