Місто Первомайськ зустріло Новий 2018 рік

Місто Первомайськ зустріло Новий 2018 рік

Головну ялинку міста на площі Т.Шевченка городяни урочисто відкрили 29 грудня. Цього дня на сцені відбулось яскраве театралізоване новорічне дійство. Первомайці запалили новорічні вогні на ялинці із символом 2018 року велетенською рудою собакою, Дідом Морозом та Снігуркою. Новорічна первомайська красуня засяяла різнобарвними вогнями під оплески та вигуки дітвори. Жителі міста разом з казковими героями водили хороводи навколо ялинки, брали участь в конкурсах та розвагах, співали, танцювали та веселилися разом із учасниками підготованої концертної програми. Зі сцени первомайців вітали міський голова, викладачі та студенти вищих навчальних закладів міста.

Чимало первомайців завітали до головної ялинки міста в новорічну ніч. Тут для всіх бажаючих городян управлінням культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради, Центром культури та дозвілля ім.Є.Зарницької була підготована святкова програма, конкурси та розваги розраховані на глядачів та учасників різних вікових категорій. Не сумували ні діти ні дорослі – всі були задіяні. Цікаві конкурси на кращу новорічну пісню та вірш, козацькі розваги, вимірювання найдовшої коси первомайських снігуроньок – і це далеко не весь перелік святкових забав. Всі учасники та переможці отримали призи та подарунки.

З новорічними святами разом з казковими героями з головної сцени міста первомайців вітала міський голова Л.Дромашко, яка побажала городянам в Новому році нових звершень та перемог, оптимізму та наснаги, процвітання нашому місту та його мешканцям, а Україні миру та злагоди – аби наші сини і батьки повернулися живими зі Сходу країни до своїх родин.

1 січня тривали святкові розважальні заходи для дітлахів. Ігрова програма, аніматори, ростові ляльки та казкові герої чекали на первомайську малечу на площі Т.Г.Шевченка. За доброю традицією маленькі жителі Первомайська, що взяли участь в святкових новорічних заходах біля головної ялинки міста, отримали в подарунок від міської влади солодощі. Усього було роздано 1670 подарунків та солодощів.