Мітинг присвячений 74-й річниці визволення України від нацистських загарбників

Мітинг присвячений 74-й річниці визволення України від нацистських загарбників

26 жовтня 2018 року в Первомайську пройшов мітинг присвячений 74-річниці визволення України від нацистських загарбників. Цього дня в Меморіальному комплексі «Сквер Перемоги» зібралися жителі міста аби вшанувати подвиг українського народу у Другій світовій війні. Зі словами вдячності на адресу ветеранів до присутніх звернулась міський голова Л.Дромашко.

Під час виступу Людмила Григорівна, зокрема зазначила: «…Цей пам'ятний день особливо дорогий всім нам. З ним пов'язане повернення українського народу до мирного і вільного життя. Радість визволення дісталася нам дорогою ціною: мільйони полеглих на полях боїв, загиблих в окупації, концтаборах та на каторжних роботах, мільйони поранених та ненароджених, десятки тисяч перетворених на руїни міст і сіл… Минають роки, змінюються покоління, але пам'ять про ті буремні роки назавжди залишиться в наших серцях. Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Нажаль, і сьогодні нам доводиться відстоювати це право. Нажаль, і сьогодні гинуть наші співвітчизники, захищаючи східні кордони нашої країни, її цілісність та свободу. Наші воїни демонструють високий професіоналізм, патріотизм та відданість Україні. Нинішні захисники, учасники антитерористичної операції, з гідністю продовжують героїчні традиції фронтовиків». Подякувавши ветеранам за мужність у боях, за тяжку працю у повоєнні роки, за незламну силу духу та непохитну віру в перемогу добра, Людмила Григорівна побажала їм міцного здоров’я, родинного затишку, злагоди та добробуту.

Зі святом городян привітала також заступник голови міської ради ветеранів Г.Ярова.

На знак пам’яті та пошани до Братської могили воїнів та підпільників, які діяли на території Первомайщини в роки Другої Світової війни, лягли квіти.