Мітинг з нагоди відзначення 74-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників

Мітинг з нагоди відзначення 74-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників

22 березня 2018 року відбувся мітинг з нагоди відзначення 74-ї річниці визволення міста Первомайська та Миколаївської області від нацистських загарбників.

В заході взяли участь секретар міської ради С.Бондарчук, заступники міського голови, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, члени міської Ради ветеранів, делегації від підприємств, установ та організацій, учнівська та студентська молодь, жителі міста.

Зі словами вітань та подяки визволителям виступили секретар міської ради С.Бондарчук та голова міської Ради ветеранів П.Поноченюк. Виступаючі зазначили, що як і 74 років тому, так і сьогодні – головне завдання нашої нації – це перемога в боротьбі за мир та спокій на нашій землі. Привітавши зібрання з річницею визволення, побажали ветеранам, бійцям, що захищають нашу Батьківщину на Сході країни та всім первомайцям міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії та миру.

Учасники урочистого заходу вшанували пам’ять загиблих «хвилиною мовчання». На завершення мітингу присутні поклали квіти до Вічного вогню.