Міжнародний День танцю у Первомайську

Міжнародний День танцю у Первомайську

Вас Первомайщина щиро вітає
Дивовижна, барвиста, гостинна.
В собі, безліч народів єднає,
Що живуть, як велика родина.

29 квітня — день особливий для всіх, хто живе у ритмі танцю, адже у всьому світі за рішенням ЮНЕСКО з 1982 року він відзначається як міжнародний День танцю. 28 квітня 2017 року свято в місті Первомайську розпочалося з яскравої карнавальної ходи – учасники свята пройшлись по вул. Т. Шевченка до головної площі міста, де їх теплими оплесками зустріли присутні глядачі, і одразу розпочалося дійство…

Ансамбль сучасного танцю «Калейдоскоп» привітав присутніх патріотичним флеш-мобом і в режимі «Нон-стоп» полилися творчі номери. Так, біля міського Центру культури і дозвілля ім. Є. Зарницької проходила величезна кількість виступів самих різних колективів. На сцені було представлене танцювальне видовище, яке представляло собою єдине гармонійне ціле. Загалом глядачі переглянули 35 танцювальних постановок: «Привітальний» (народний ансамбль танцю «Карнавал»); «Барви Первомайщини», «Поліська полька» (ансамбль танцю «Перлинка», Підгороднянська ДШМ); «Что в сундуке» (молодша група ансамблю сучасного танцю «Калейдоскоп»); «Відродження України» (ансамбль танцю «Мадагаскар», ЗОШ №9); «Україна колискова» (ансамбль танцю Кінецьпільської ДШМ); «Ро-н-ролл» (ансамбль танцю  «Ерудит», керівник О. Алєксєєнко); «Красное и черное» (народний ансамбль бального танцю «Натхнення»); «Молдавський танець» (ансамбль танцю «Венседор», ДШМ) та ін. Участь брали всі, хто не уявляє свого життя без танцю, хто йде по життю, танцюючи, хто не може втриматися, коли чує музичний ритм, і, не маючи змоги протистояти покликові душі. Хто танцюючи, виражає себе, показує в танці всю свою сутність, живе в ритм танцю.

Саме за допомогою танцю стираються всі межі між людьми, і не залишається вже ніяких політичних, мовних та культурних рамок. Танець здатний об’єднувати людей. Всім, хто має любов до танцю, можна побажати завзятості, творчих здібностей та міцного здоров’я!