Нагородження учасників та переможців міського етапу конкурсу «Повір у себе, і в тебе повірять інші!»

Нагородження учасників та переможців міського етапу конкурсу «Повір у себе, і в тебе повірять інші!»

«Повір у себе!» ці слова як гасло,
Їх кожен день у пам'яті читай
І щоб ніколи віра та не згасла,
Ти кожен день та час свій пам'ятай.

Хай буде всім у добрий час дорога,
Як перший крок з молитвою надії,
Благословення всім від долі і від Бога
І віри в себе, в світло, добрі мрії.

«Повір у себе, і в тебе повірять інші!» під таким гаслом 31 травня 2018 року у читальному залі Первомайської міської централізованої бібліотечної системи відбулося нагородження учасників та переможців міського етапу конкурсу творчості для дітей та молоді з функціональними обмеженнями, який проводив Первомайський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Традиційно захід проходив за сприяння управління соціального захисту населення та виконавчого комітету Первомайської міської ради.

Теплими та щирими словами звернулася до дітей та батьків міський голова Людмила Дромашко, яка зокрема наголосила, що у нас набагато більше талановитих дітей з обмеженими фізичними можливостями. Усі учасники є переможцями конкурсу, адже вони повірили у себе, і у них повірили інші. Людмила Григорівна побажала, щоб успіх завжди супроводжував їх в усіх починаннях та головне – любові від рідних людей. Очільниця міста відзначила неповторність робіт учасників, які приваблювали чудово підібраними кольорами та цікавими задумками, подякувала батькам за підтримку дітей та вручила нагороди. У свою чергу, Ольга Колесніченко, заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення, також привітала переможців. Вона побажала усім здоров’я, віри у власні сили, щоб Господь протягом життя зігрівав їх своєю ласкою та благодаттю та вручила їм подарунки. Зокрема, переможців конкурсу нагороджено грамотами та цінними подарунками: планшетами, смартфонами, колонками JBL, а учасники отримали подяки та заохочувальні подарунки. Ніхто із дітвори не залишився без уваги.

За традицією, під час заходу транслювали презентацію робіт конкурсантів. У кожній роботі відчувалися теплота душі, доброзичливість і сонячний настрій, які хлопчики й дівчатка передавали за допомогою акварелі, бісеру, стрічок та інших матеріалів. Учасники конкурсу дали змогу кожному з нас повірити в себе, адже їх роботи створені через призму відчуттів, через серце та через любов до життя.

Тож побажаємо учасникам творчого конкурсу ніколи не зупинятися на досягнутому та крокувати вперед, ставити перед собою нові цілі та обов’язково перемагати, щоб мрія кожного обов’язково здійснилася.

Піснями привітав учасників та гостей дитячий вокальний ансамбль «Дивосвіт» міського Центру культури та дозвілля імені Є. Зарницької.

В заході взяли участь заступник начальника управління соціального захисту населення з питань організації роботи з сім’єю міської ради Н.Гонтарук, директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Л.Крижановська, фахівці із соціальної роботи, батьки, діти та гості.