Нарада під головуванням міського голови Людмили Дромашко та за участю першого заступника міського голови Олександра Кукурузи

Нарада під головуванням міського голови Людмили Дромашко та за участю першого заступника міського голови Олександра Кукурузи

Кожен понеділок проводиться нарада з керівниками підприємств житлово-комунального господарства міста. На нарадах вирішуються поточні питання з роботи комунальних служб, розглядаються звернення громадян, плануються роботи на тиждень.

Так, 23 вересня 2019 року відбулася чергова нарада під головуванням міського голови Людмили Дромашко та за участю першого заступника міського голови Олександра Кукурузи.

Першочергове питання наради – підготовка міського господарства до опалювального періоду 2019-2020 років та сталого його проходження, готовність підприємств та установ до зимової експлуатації.

Разом з тим були розглянуті й інші питання, а саме: зовнішнє освітлення вулиць міста; розробка пропозицій до закону України «Про житлово-комунальні послуги»; децентралізація (об’єднання) міста та навколишніх сіл; ремонт дороги по вул. Кам’яномостівській; встановлення світлофору в районі пішохідного переходу навпроти магазину «Магніт»; сертифікація управителів житла; проведення зустрічі з представниками ТОВ «Миколаївгаз», тощо.

За результатами засідання були надані доручення відповідальним особам для належного відпрацювання.