Нарада з керівниками комунальних підприємств міста та працівниками управління житлово-комунального господарства

Нарада з керівниками комунальних підприємств міста та працівниками управління житлово-комунального господарства

22 червня 2020 року під головуванням міського голови Людмили Дромашко відбулась щотижнева нарада з керівниками комунальних підприємств міста та працівниками управління житлово-комунального господарства міської ради.

В рамках наради присутні заслухали керівників комунальних підприємств міста про виконані роботи на своїх дільницях за минулий тиждень та виконання доручень, наданих на попередній нараді.

Розпочала нараду міський голова з інформації щодо перевірки державною службою надзвичайних ситуацій у Миколаївській області стану готовності місць масового відпочинку населення на водних об'єктах міста до літнього сезону оздоровлення, зокрема, міського пляжу «Райдуга» та рятувально-водолазної станції.

Окрім того, під час наради говорили про покоси трави; про відновлення асфальтного покриття ділянки дороги між автовокзалом та комплексом торгівельних павільйонів на мікрорайоні Богопіль; про стан виконання робіт з благоустрою міських територій; про нові скарги від городян щодо порушення норм тиші суб’єктами господарювання, розташованими на території міського парку культури та відпочинку «Дружба народів»; про готовність об’єктів житлово-комунального господарства міста до осінньо-зимового періоду та підготовку паспортів готовності на житлові будинки; інші поточні питання.

Людмила Григорівна звернула увагу посадовців на необхідності проведення роз’яснення населенню міста щодо складової нових тарифів на водозабезпечення та водовідведення. За результатами роботи наради надані відповідні протокольні доручення.