Нарада з керівниками підприємств з питань житлово-комунального господарства

Нарада з керівниками підприємств з питань житлово-комунального господарства

2 жовтня 2017 року під головуванням міського голови Л.Дромашко, за участю секретаря міської ради С.Бондарчука, відбулась нарада з керівниками підприємств з питань житлово-комунального господарства.

На початку наради міський голова проінформувала комунальників про результати селекторної наради під головуванням першого віце-прем’єра Г.Зубко, під час якої йшлося про підготовку підприємств паливно-енергетичного комплексу, ЖКГ, об’єктів соціальної сфери та інфраструктури до осінньо-зимового періоду 2017-2018 року, забезпечення його сталого проходження.

Комунальники також обговорили роботу підприємств ЖКГ за період з 25.09.2017 року по 02.10.2017 року та основні завдання на поточний тиждень, зокрема  зупинившись на наступних питаннях: про стан готовності міста до опалювального сезону; про утеплення внутрішньобудинкових мереж водопостачання; закладки вікон в підвальних приміщеннях житлових будинків; про опалення військової частини; про розрахунки КП «Первомайський міський водоканал» за спожиту електроенергію; про прибирання вулиць міста; про ремонт водоводу на мікрорайоні «Фрегат»;  про ремонт покрівлі буд. №17 по вул.Кам’яномостівській; про майданчики для збору ТПВ; про укладення договорів на вивезення сміття асоціацією ОСББ «Гвардійська», тощо.

Наприкінці наради Людмила Григорівна підвела підсумки, акцентувавши увагу на тому, що першочерговим завданням є підготовка об’єктів до зими.

За результатами засідання були надані доручення відповідальним особам для належного відпрацювання.