Нарада з керівниками підприємств житлово-комунальних господарств

Нарада з керівниками підприємств житлово-комунальних господарств

19 березня 2018 року під головуванням першого заступника міського голови О.Кукурузи відбулася нарада з керівниками підприємств житлово-комунальних господарств.

Під час наради посадові особи обговорили детальніше наступні питання: щодо підведення підсумків проведених робіт по ліквідації снігових заметів, розчищення доріг та прибудинкових територій та підготовки підприємств до погіршення погодних умов з 20 березня 2018 р. (наявність посипкового матеріалу, пального для техніки, задіяної в розчищенні доріг та ін.); щодо проведення робіт з вирішення проблем з водопостачанням в житловому будинку по вул. Олександра Коротченка, організації ремонту водоводу по вул. Польовій та каналізаційної мережі на мікрорайоні «Гілея»; щодо організації робіт по обстеженню та розчищенню зливової каналізації на автомобільних дорогах міста; щодо робіт по розчищенню від снігу території кладовищ міста, доріжок в парку культури та відпочинку «Дружба народів»; щодо планування підприємствами заходів проведення на закріплених територіях робіт, визначених у плані двомісячника з благоустрою та надання звітів з фото фіксацією виконаних робіт; тощо.

Зокрема, присутнім було доведена інформація щодо аналізу надзвичайних подій та пожеж в Миколаївській області за 2 місяці поточного року та організації виконання заходів, запропонованих Первомайським МРВ ГУ ДСНС України в Миколаївській області.

Окрім цього, комунальники доповіли про стан виконання доручень, наданих на попередньому засіданні та повідомили про проблеми, викликані негодою (факти перемерзання стояків водопостачання, проведення робіт з розчищення внутрішньодворових проїздів від снігових заметів, наявності фактів падіння дерев, відсутність електропостачання).

За результатами засідання були надані доручення відповідальним особам для належного відпрацювання.