Нарада з керівниками підприємств житлово-комунальних господарств

Нарада з керівниками підприємств житлово-комунальних господарств

02 квітня 2018 року під головуванням першого заступника міського голови О.Кукурузи відбулася нарада з керівниками підприємств житлово-комунальних господарств. Під час наради посадові особи обговорили детальніше наступні питання: щодо проблем з водопостачанням спричинених проривом дамби Первомайської гідроелектростанції; щодо початку передачі майна КП «Тепло» до КП «Первомайський водоканал»; щодо організації ремонтних робіт очисних споруд водозабору №1; щодо початку двомісячника з благоустрою і санітарного очищення міста Первомайська; обов’язкової посипки спрощеного покриття доріг на міських кладовищах щебенем та відсівом; щодо проведення ремонтних робіт водогону та огородження бювету по вул. Корабельній; щодо організації робіт по усуненню поривів водопровідної мережі; щодо створення комісії для обстеження доріг, які потребують ремонту; щодо зняття незадіяних типових лічильників, встановлених в підвалах житлових будинків, та передачі на баланс до КП «Первомайський водоканал»; тощо.

Зокрема Олександр Вячеславович наголосив присутнім на необхідності підготовки площі Т.Г.Шевченка та прилеглих до неї вулиць, а також всіх центральних вулиць міста до Пасхальних свят.

Окрім цього, комунальники доповіли про стан виконання доручень, наданих на попередньому засіданні та повідомили про проблеми, викликані сильним поривом вітру на минулих вихідних (наявності фактів падіння дерев, пошкодження скління балконів багатоповерхових будинків та покрівлі), проведення підприємствами на закріплених територіях робіт, визначених у плані двомісячника з благоустрою, тощо.

За результатами засідання були надані доручення відповідальним особам для належного відпрацювання.