Нарада з керівниками підприємств житлово-комунальних господарств

Нарада з керівниками підприємств житлово-комунальних господарств

13 серпня 2018 року під головуванням міського голови Л.Дромашко, за участю секретаря міської ради С.Бондарчука, відбулася щотижнева нарада з керівниками підприємств житлово-комунальних господарств. Під час наради посадові особи доповіли про стан виконання доручень, наданих на попередньому засіданні.

Присутні більш детально говорили про виконання доручень, наданих міським головою щодо вирішення проблемних питань, які найбільш турбують городян та стосуються безпосередньо мікрорайону «Цукрового заводу». Також обговорили проведення робіт по очищенню від скошеної трави та сміття узбіч дороги від залізничного переїзду даного мікрорайону до в’їзду в місто.

Окрім цього, комунальники обговорили питання щодо здійснення керівниками підприємств ЖКГ покосу амброзії та лободи на закріплених територіях; щодо проведення комунальним підприємством «Первомайський міський водоканал» робіт по ремонту водоводу по вул. Громова, Польовій та Дружби; щодо вивезення сміття з урн, встановлених по місту; вивезення сміття з контейнерів по вул. Вокзальній; щодо покосу бур’янів вздовж паркану міського сміттєзвалища; щодо прочищення зливової каналізації по вул. Турунова; щодо підготовки міського парку культури та відпочинку «Дружба народів» до святкування Маковея, технічного стану фонтанів, здійснення орендної плати приватними підприємцями, об’єкти яких розташовані в міському парку; щодо проведеної інспекцією з благоустрою роботи, тощо.

За результатами засідання були надані доручення відповідальним особам для належного відпрацювання.